1 Pereche HTB-GS-03/B Gigabit Fiber Optic Media Converter 1000Mbps Modul Single Single Fiber SC Port 40 KM sursă de Alimentare Externă

1 Pereche HTB-GS-03/B Gigabit Fiber Optic Media Converter 1000Mbps Modul Single Single Fiber SC Port 40 KM sursă de Alimentare Externă

1 Pereche HTB-GS-03/B Gigabit Fiber Optic Media Converter Caracteristici: Oferi o SC fiber conector și un conector UTP Pe deplin în Conformitate cu IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standard. Auto-detectare

245.28lei

Compatibil cu HUAWEI LE2MGSC40ED0 1000BASE-BX-D BiDi SFP TX1490nm/RX1310nm 40km Transceiver module SFP

Compatibil cu HUAWEI LE2MGSC40ED0 1000BASE-BX-D BiDi SFP TX1490nm/RX1310nm 40km Transceiver module SFP

Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Vă rugăm să oferim

76.91lei

Gigabit fiber media comutator cu 2 port SFP 8 port RJ45

Gigabit fiber media comutator cu 2 port SFP 8 port RJ45

gigabit fiber media comutator cu 2 port SFP 8 port RJ45 Model: LNK-2800G Serie Privire de ansamblu LNK-2800G 8 port Gigabit Ethernet cu opt porturi 10/100/1000M UTP porturi și două 1000M Porturi de Fibre, care convertirea 2 independent 1000Base-TX torsadat semnal electric

458.54lei

Kirisun KB-42A DC7.4V 1200mAh Li-ion Baterie Pack pentru Kirisun PT558 PT558S PT4200 PT5200 PT668 walkie talkie cu Clip Curea

Kirisun KB-42A DC7.4V 1200mAh Li-ion Baterie Pack pentru Kirisun PT558 PT558S PT4200 PT5200 PT668 walkie talkie cu Clip Curea

Kirisun KB-42A DC7.4V 1200mAh Li-ion Baterie Pack pentru Kirisun PT558 PT558S PT4200 PT5200 PT668 walkie talkie cu Clip Curea Caietul de sarcini: Numărul de Model: KB-42A Chimie: Li-ion Capacitate: 1200mAh Tensiune: 7.4 V Conținutul Pachetului: 1×KB-42A

112.62lei

Kirisun baterie KB-760 DC7.4V 1500mAh Li-ion Baterie Pack pentru Kirisun S760 FP460 Digital radio cu Două căi

Kirisun baterie KB-760 DC7.4V 1500mAh Li-ion Baterie Pack pentru Kirisun S760 FP460 Digital radio cu Două căi

Kirisun KB-760 DC7.4V 1500mAh Li-ion Baterie Pack pentru Kirisun S760 FP460 Digital radio cu Două căi Caietul de sarcini: Numărul de Model: KB-760 Chimie: Li-ion Capacitate: 1500mAh Tensiune: 7.4 V Conținutul Pachetului: 1×KB-760

140.78lei

Superbat Galben Crimper Instrument de Sertizare pentru Cablu Coaxial RG8 RG11 RG213 LMR400 RG174, RG316 SMA N MCX - 336K

Superbat Galben Crimper Instrument de Sertizare pentru Cablu Coaxial RG8 RG11 RG213 LMR400 RG174, RG316 SMA N MCX - 336K

Crimper sertizare instrument RG8 RG11 RG213 LMR400 RG174, RG316 8.7 profesionist Clichet tip Sertizare Instrument - 336K 8.7 profesionist Clichet tip Sertizare Instrument de reglare a presiunii pentru forță de acționare și moare printre schimbătoare mecanism, și

152.20lei

(4 BUC)Negru KSUN profitabilă radio UV-K5 Dual Band UHF 400-520MHZ RADIO FM Două Fel de Radio walkie talkie

(4 BUC)Negru KSUN profitabilă radio UV-K5 Dual Band UHF 400-520MHZ RADIO FM Două Fel de Radio walkie talkie

GENERALE Gamma di frequenza UHF: 400-520 MHz passo (Frequenza) 5/6. 25/10/12.5/25 KHz Tensione nominale DC3.7V Stabilità di frequenza ± 5ppm canale 48 Modo di lavoro stessa frequenza singola operazione o diversa frequenza singola operazione Antena Impedenza 50ohm TRASMETTITORE potenza

427.81lei

Noul Modem de Cablu Coaxial conector RP-SMA Male Plug Unghi Drept Comutator SMB Feminin Jack Unghi Drept RG174 Cablu 20CM 8

Noul Modem de Cablu Coaxial conector RP-SMA Male Plug Unghi Drept Comutator SMB Feminin Jack Unghi Drept RG174 Cablu 20CM 8" Adaptor RF Jumper

Noul Modem de Cablu Coaxial conector RP-SMA Male Plug Unghi Drept Comutator SMB Feminin Jack Unghi Drept RG174 Cablu 20CM 8 Adaptor RF Jumper Descriere : 100% de brand nou ! Nume produs: Conector RP-SMA Male Plug Unghi Drept Comutator SMB Feminin Jack Conector Unghi Drept

8.65lei

1 bucată 3DBi Câștiguri ADS-B 1090Mhz SMA Male Conector Antenă Magnetică Bază RG174 Antena de 3M

1 bucată 3DBi Câștiguri ADS-B 1090Mhz SMA Male Conector Antenă Magnetică Bază RG174 Antena de 3M

3DBi Câștiguri ADS-B 1090Mhz SMA Conector de sex Masculin Aeriene Bază Magnetică RG174 Antena de 3M Standard: 1.Frecventa: 1090MHZ 2.VSWR: 9.Tija de lungime : 17 cm Dacă aveți nevoie de alte conector,ca MCX ,TS9 ,MMCX și așa mai departe,vă

14.72lei

4G 3G GSM antena 6dbi mare câștig bază magnetică cu 3meters cablu SMA male +SMA Conector de sex Feminin pentru a MS156 de sex Masculin RG316 Cablu 15CM

4G 3G GSM antena 6dbi mare câștig bază magnetică cu 3meters cablu SMA male +SMA Conector de sex Feminin pentru a MS156 de sex Masculin RG316 Cablu 15CM

4G 3G GSM antena 6dbi mare câștig bază magnetică cu 3meters cablu SMA tată pentru HUAWEI modem + RF SMA La CRC9 Coadă Cablu SMA Female Conector Etanș La MS156 de sex Masculin Conector Unghi Drept RG316 Cablu 15cm 6 Descriere: Frecventa:700-2600Mhz Gain:6dbi S.

34.19lei

2 Pin Gât Microfon PTT Cască pentru KENWOOD BAOFENG BF-888S UV-5R Retevis H777 RT5R TYT Ham Radio Walkie Talkie C9026A

2 Pin Gât Microfon PTT Cască pentru KENWOOD BAOFENG BF-888S UV-5R Retevis H777 RT5R TYT Ham Radio Walkie Talkie C9026A

2 Pin Gât Microfon PTT Cască pentru KENWOOD Retevis H777 BAOFENG BF-888S UV-5R TYT Ham Radio Walkie Talkie C9026A Descriere Toate produsele noastre sunt de Brand Nou. Are un microfon la distanță cu push to talk buton, puteți clip oriunde. Acest grad profesional gât microfon

36.64lei

2.4 g wifi antena de Interior, în aer liber 2400-2483MHz Montare pe Perete Patch Panel tv cu Antena 802.11 antenă de mare câștig pret de fabrica

2.4 g wifi antena de Interior, în aer liber 2400-2483MHz Montare pe Perete Patch Panel tv cu Antena 802.11 antenă de mare câștig pret de fabrica

Specificații Electrice Gama de frecvență(MHz) 2400 -2483 Lățime De Bandă(MHz) 83 Obține(dBi) 14 Jumătate-putere lățime de fascicul(°) H:30 V:15 VSWR ≤1.5 Impedanta De Intrare(Ω) 50 Polarizare Vertical Putere

151.68lei

KELUSHI 24 in 1 FTTH Fibra Optica Kit de Instrument cu FC-6S Fiber Cleaver și Optical Power Meter 10mW Visual fault Locator

KELUSHI 24 in 1 FTTH Fibra Optica Kit de Instrument cu FC-6S Fiber Cleaver și Optical Power Meter 10mW Visual fault Locator

24 în 1 FTTH Fibra Optica Kit de Instrument cu FC-6S Fiber Cleaver și Optical Power Meter 10mW Visual fault Locator Pachetul include 1 FTTH Instrument Sac Mare DGJB2-1 14 mijlocul cheie Allen ZTD6-4 2 Toolbox curea JD2-2 15 Mic

479.14lei

Transport gratuit JW3208A Portabile Metru de Putere Optică cu JW3105N Visual fault Locator 10mw

Transport gratuit JW3208A Portabile Metru de Putere Optică cu JW3105N Visual fault Locator 10mw

JW3208A Optic Power Meter +JW3105N VFL 10MW JW3208 Optical Power Meter JW3208 poate de calibrare de tip optical power meter este pentru portabile de instalare, exploatare și întreținere a rețelei de fibră optică design deosebit de precis, durabil, portabil, convenabil

292.06lei

HW OSX010N00 10G 10KM 1310nm SM XFP singur modul

HW OSX010N00 10G 10KM 1310nm SM XFP singur modul

Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe serviciu.

207.15lei

QFBR-5791AP

QFBR-5791AP

Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe serviciu.

75.86lei

KELUSHI 20buc/set Fibra Optica FTTH Instrument Sac cu Fiber Cleaver -70~+10dbm Metru de Putere Optică Vizuale Vina Lcator 10km

KELUSHI 20buc/set Fibra Optica FTTH Instrument Sac cu Fiber Cleaver -70~+10dbm Metru de Putere Optică Vizuale Vina Lcator 10km

Pachetul include 1 FTTH Instrument Sac Mare DGJB2-1 12 Fiber Cleaver FC-6S sac BB6-2 2 Toolbox curea JD2-2 13 Mic Imbus DTD6-9 3 10mW Visual fault Locator JS10MW4-6 14 Mare

385.66lei

Superbat Fakra sertizare Jack conector de sex feminin Waterblue /5021 Neutru codificare pentru cablu RG58 LMR195 Noi

Superbat Fakra sertizare Jack conector de sex feminin Waterblue /5021 Neutru codificare pentru cablu RG58 LMR195 Noi

Fakra sertizare conector Jack Waterblue Neutru codificare Potrivit cablu:RG58 LMR195

6.84lei

Nou original FTLF8524P2BNL-E SFP-GE-SX-MM850 Finisar multimode modul optic

Nou original FTLF8524P2BNL-E SFP-GE-SX-MM850 Finisar multimode modul optic

Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe serviciu.

76.26lei

NOI BNC Portabile Antena UHF+VHF pentru TK100 TK200 ICOM IC-V8 IC-V80 IC-V82 3.0/2.15 dB

NOI BNC Portabile Antena UHF+VHF pentru TK100 TK200 ICOM IC-V8 IC-V80 IC-V82 3.0/2.15 dB

Toate produsele noastre sunt de Brand Nou Conector: BNC Frecvență: UHF: 430MHz-400~480MHz + VHF: 144MHz-136~174MHz Obține: 3.0 dB / 2.15 dB Impedanta: 50 OHM putere maxima: 10W Antena Lungime: 390 mm Greutate: 46 g Observație: în Cazul în care radioul model nu este compatibil,

22.40lei

Panou interior antena 800-2500mhz interne panoul de antena pentru WIFI, GSM 3G CDMA DCS telefon mobil semnal repeater booster

Panou interior antena 800-2500mhz interne panoul de antena pentru WIFI, GSM 3G CDMA DCS telefon mobil semnal repeater booster

Transport gratuit 1 buc/lot panou interior antena 800-2500mhz interne panoul de antenă pentru WIFI GSM 3G CDMA DCS telefon mobil semnal repeater booster Specificații Tehnice: Frecvența MHz: 800 ~960/1710~2500 Câștig-dBi: 6 ± 1 /8 ± 1 Lățimea

50.28lei

2 buc/lot Nou PIULIȚA-828UV Walkie Talkie UHF400-480MHz & VHF136-174MHz Dual Band 6W 128CH Portabil Doi-way Radio

2 buc/lot Nou PIULIȚA-828UV Walkie Talkie UHF400-480MHz & VHF136-174MHz Dual Band 6W 128CH Portabil Doi-way Radio

UT LA-828UV 400-480MHz & 136-174MHz Dual Band 6W 128CH Portabil Doi-way Radio Caracteristici: Gama de Frecvență:136-174 & 400-470MHz Dual Band, Dual Display, Dual Frecvență,Dual Standby Putere de Ieșire:6Watt 128 Canale de Depozitare 50 CTCSS si 208 CDCSS Buit-in Vox Funcția

599.32lei

868MHz 12dB sectorial panou direcțional antenă CDMA GSM singur antena polarizare în aer liber ap sectorul antena factory outlet

868MHz 12dB sectorial panou direcțional antenă CDMA GSM singur antena polarizare în aer liber ap sectorul antena factory outlet

Specificații Electrice Gama de frecvență(MHz) 806-960 Obține(dBi) 12 Jumătate-putere lățime de fascicul(°) H:65 V:30 Din față în spate raport(dB) ≥25 VSWR ≤1.5 Impedanta De

606.40lei

1m (3ft) TP-LINK TXC432-CU1M Compatibil 10G SFP+ Pasiv Direct Atașați Cupru Cablu Twinax

1m (3ft) TP-LINK TXC432-CU1M Compatibil 10G SFP+ Pasiv Direct Atașați Cupru Cablu Twinax

TP-LINK TXC432-CU1M Compatibil 10G SFP+ DAC Cablu Twinax (1 metru, pasiv, SFP+ pentru SFP+, 30AWG) Detalii produs Enterasys Networks Reale TXC432-CU1M Nume Furnizor LODFIBER Tip Conector SFP+ pentru SFP+ Max Rata de Date de 10Gbps Cablu de Tip Pasiv Cupru Sârmă de Cablu AWG 30AWG

80.45lei

HOT NOU Portabil Reglabil Fibra Optica Putere Optică Metru Tester de Cablu

HOT NOU Portabil Reglabil Fibra Optica Putere Optică Metru Tester de Cablu

HOT NOU Portabil Reglabil Fibra Optica Putere Optică Metru Tester de Cablu DESCRIERE Portabil metru de putere optică este un mod precis și durabil metru portabil proiectat pentru instalarea, operarea și întreținerea de fibre optice de rețea. Este un dispozitiv compact cu iluminare

70.43lei

Compatibil cu Brocart E1MG-LHA 1000BASE-LHA SFP 1550nm 80km Transceiver module SFP

Compatibil cu Brocart E1MG-LHA 1000BASE-LHA SFP 1550nm 80km Transceiver module SFP

Vă rugăm să oferim branduri de dispozitive pentru noi atunci când plasarea comenzii.s-o că vom produce piese compatibile pentru tine, vă Mulțumesc. Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru

88.49lei

Eliminator de baterie Pentru Motorola XBR MOTOTRB Serie de Radio XiR-P8268 DP3400

Eliminator de baterie Pentru Motorola XBR MOTOTRB Serie de Radio XiR-P8268 DP3400

Vacanta De Anul Nou Chinezesc Observa: Ne vom opri livrarea de la a 7-Feb-25 Feb pentru această sărbătoare, dacă aveți orice cerere, vă rugăm să asigurați-cumpărare în avans, vă mulțumim pentru dvs. de înțeles. Ne-am dori de tine și familia ta fericire și bunăstare!

30.97lei

Fibra Optica FTTH Tool Kit FC-6S Fiber Cleaver Metru de Putere Optică 10Mw VFL Cablu

Fibra Optica FTTH Tool Kit FC-6S Fiber Cleaver Metru de Putere Optică 10Mw VFL Cablu

Sârmă Stripteuză Optica de Dezizolat Caracteristici și Funcții: Design Compact, rezistent, greutatea de aproximativ 0,2 kg, dimensiuni mai mici, ușor de transportat, multi integrarea funcțională (stripping pielea și o lungime fixă de separare), adâncime

374.03lei

XQF DIY 4wire cablu pentru microfon K plug 2pins pentru kenwood wouxun baofeng puxing linton tyt quansheng walkie talkie

XQF DIY 4wire cablu pentru microfon K plug 2pins pentru kenwood wouxun baofeng puxing linton tyt quansheng walkie talkie

Fiecare comandă va primi cadou , Ca imagine 100% De Brand Nou! 4wire cablu pentru microfon K plug 2pins pentru kenwood baofeng wouxun puxing quansheng weierwei tonfa xi ' an tyt etc walkie talkie pentru DIY Culoare:Negru Pachet:1 x cablu Conector:8pini pentru

20.51lei

1 | 2 | 3 | >